Parametrics
QU80386EXTC33 absolute maximum ratings: : (1)Storage Temperature: –65℃ to +150℃; (2)Supply Voltage with Respect to VSS: –0.5 V to 6.5 V; (3)Voltage on Other Pins: –0.5 V to VCC + 0.5 V; (4)VCC (Digital Supply Voltage): 4.5 V to 5.5 V; (5)TCASE (Case Temperature Under Bias): TCASE(MIN): -40℃; TCASE(MAX): (see Figures 4 and 5); (6)FOSC (Operating Frequency): 0 MHz to 33 MHz.
Features
Diagrams
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 QU80386EXTC33 |
 IC INT PROC 5V 33MHZ 132QFP |
 Data Sheet |
 Negotiable |
Quantity | ||||
 QU80386EXTB25 |
 IC INT PROC 3.3V 25MHZ 132QFP |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 QU80386EXTC25 |
 IC INT PROC 5V 25MHZ 132QFP |
 QU80386EXTC33 |
 IC INT PROC 5V 33MHZ 132QFP |
 QU80386SXTA25 |
 IC MPU 32-BIT 5V 25MHZ 100-QFP |
 QU80386SXTA33 |
 IC MPU 32-BIT 5V 33MHZ 100-QFP |
 QU80386SXTA40 |
 IC MPU 32-BIT 5V 40MHZ 100-QFP |